Červen 2014

Důchodci jsou OUT!

15. června 2014 v 22:57 | Vane[ss]Qa* |  Co je právě muck IN?
Ahojík lidišky!!
Tak jsem zase tu… KUK, BAF! Lekli jste se? Ju?! Super! :-DDD
Rozhodla jsem se sem napísat fakt ožahavé témíčko a to jsou naši OUT důchodci.
Jako normálně já jsem dneska šla s mýma fakt cool kámoškama ven, který si koupili podle mě úpa nejvíc husťoučký conversky, takže jsou úpa bestovní. Probírali jsme jako vždycky úpa nejhustší témata jako třeba "me" a "converse"! No a najednou jsme potkaly úpa OUT báby, který na sobě měly nějaký úpa hnusný hadry a úpa OUT hůl. Jsme si k nim stouply a začaly jsme se úpa nejvíc smát… to byla hrozná sranda jako, na nás koukaly jako na nějaký bubáčky, normálně. :-DDD
A ty babky byly úpa hrozný, protože nám začaly nadávat a to jenom za to, že jsme se jim smály za to, že nenosí converse a ani žádný jiný stylovoučký hadříčky. Nemám ráda tyhle divný babči jako…například moje babička ode mě dostala fakt moc cool minisukýnku a nechce jí nosit. Brečinkala jsem a nemohla jsem pochopit, proč?!!! Ona je snad úpa blbá, a na moje converse nadává a říká, že to nejsou normální botičky. Fakt OUT…baba jedna, neví co letinká světem! Asi založím s Bětuškou nějakou fakt moc cool organizaci za povinný nošení converse a růžovoučkých hadříků, protože jsem fakt nasranoučká. No chápete to jako???
Mějte se krásně a fanfárově, lááááfinkuju Vás!!!

Jak jsem šlápla do hovínka

15. června 2014 v 13:27 | Vane[ss]Qa* |  Vanessčiny starosti♥
Ahoj láfinci moji, musím Vám žíct jednu úpa mucinky hlozitánskou věcičku. Stalo se to včera a já nevím co mám dělat… plosííím poraďte mi! Moc Vás plosííím!
Vůbec jako nevím jak bych začala…byla jsem nejdřív na úpa megastickym rande s Pepíčkem, dali jsme si mucinky moc pusinek. Jako umím to úplně nejlíp ze všech, líbání je můj nejlepšejší koníček. Včera jsem se třeba muckala s mojí kámoškou Bětuškou, hezkýho francouzáčka jsme si dali. Umí fakt taky náááádherně líbat. No ale to jsem trošililinku úpa odbočila, plostě po tom randíčku s Pepíčkem jsem šla na schůzičku s Martínkem.

Jako poradili jste mi moje zlatíčka mucinky nejlíp, normálně dala jsem na Vaše coolovoučký rady a chodím s obouma! Ale pššššššt…. nesmí se to dozvědět, plotože to bych se jinak musela megasticky brutálně zabít!

No plostě jsem šla s Martínkem, mojí úpa největší láskou a jak jsme se líbali, tak jsem si všimla, že mám moje nový botičky úplně celý od hovínek! Fujíček! Úpa jsem z toho byla v depresi, Martínek se se mnou málem mucinky rozešel. Hlozitánsky jsem se bála, ale nakonec mě neopustil! On je fakticky cool a úžasňounskej boyíček.

Ale moje nový botičky, pořád jsou celý od hovínek! Co mám jako dělat? Plosííím, poraďte mi! Jinak se budu muset zabít!