Červen 2012

Miluju Čučííčka a Pepíííčka

13. června 2012 v 15:40 | Vane[ss]Qa* |  Vannesčin deníczeQ♥
Dneska jsem fakt zažila hustej případek! Normálně držím dietku, jak jsem psala, papkám piškotky a coolově hubnu! No, trošičku mi kručí v bříšku, ale v neděli se změřím, zvážím, doufám, že shodím tak 5kg♥ No, pak budu papkat jenom ovoce a zeleninku a těstovinky, to bude mocinky cool.

Dala jsem na coolovoušký rady mé kámošky Natálky a rozhodla jsem se, že budu chodit s oběma klučíkama! S Čučííí♥ a s Pepíčkem... Pepíček má hafo velký kapesný a klásný vlásky a voní a má značkový hadry, Čučíčkovi bude za týden 11 a jeho papá je ředitelem nějaký továrny na parfémy♥ Muck, takže jsem se chytla s dobrou partičkou. Já mám taky super kapesný a do tří hodin chodím s Čučíčkem, od tří chodím s Pepíčkem♥ Tak je to hafo in a cool a prý je to in v Japonsku, říkala mi to moje kámoška, co sem jednou za měsíc jezdí, jmenuje se Šukdouchan.. Takže jsem hafo cool a jsem jako Japonka♥♥♥♥♥♥♥♥♥Snad si spřátelím fanynky všeho japonského. Zítra jdu ven s Pepíííčkem, půjdem do kina na něco fakt hustouškýho, tak se mějte, papíQ.

Ysh€m neykrásneshííí♥

11. června 2012 v 21:32 | Vane[ss]Qa* |  Vannesčin deníczeQ♥
Mucky...♥ Když jsem viděla název tohoto tématu týdne...♥ tak jsem vyhodila všechny má líčidýlka, co mám a řekla jsem si - chce to změnu! Chci být opravdu krásná a sexy! Vyrazila jsem na nákupy a nakoupila si nové líčidýlka♥♥ Aby bilo jasno, vyhodila jsem jen moje kapesní líčidla, jinak celej můj kosmetický kufřík a skříň jsem si nechala...♥♥♥♥ No, takže jsem bila v shopping parku a koupila jsem si fakt krásný stíny, super cool řasenku, mejkhápeg, lesky na rty..♥ prostě abich bila úžasná no..♥♥♥ Bila jsem v Avonu a pak jsem se viděla v zrcadle a šla jsem si koupit Actimel, protože jsem mocinky tlustá...... Takže musím zhubnout, začnu chodit s maminkou do fitka aspoň na měsíc. Jo a když jsem si šla koupit saláthek, tak jsem telefonovala s mým čučííííčkem♥♥ prej jedou do Malajsie k moři.. No, musím říct mamince, abychom jely taky... Protože se chci válet u moře s čučííííííčkem..♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Jinak, dneska jsem viděla na eskalátoru nějakou šílenou starou čůzu! Normálně jela s VOZÍČKEM na eskalátor a začala řvát, že jí to nejede a zasekla se! Ta stará čůza si stoupla, nechala tam vozíček a šla po svých! Co si myslí? Tak jsem ji shodila, aby spadla na ten vozíček a šla jsem vedlejším eskalátorem! Pipina jedna stará, jenom chce být důležitá!

Moje nová dijetkáá <3

9. června 2012 v 16:46 | Vane[ss]Qa* |  Co je právě muck IN?

Tady je můj IN rozpísek na celý týden… co si budu dávat k papání. Už se mucinky těším, protože to bude úpa skvělý a dokonalý!
Snídaně: Mlíčko a 2 piškotky (malilinkatý - průměr 2 cm)
Svačinečka: Čajíček a 1 piškotek (malilinkatej - průměr 2 cm)
Obídek: Štávička a pytlík piškotek (malilinkatejch - průměr 2 cm)
Svačinka: Nic…to je úpa husťoučký.
Večeře: Kakajíčko a chlebíček (malinkej - průměr 2 cm)
Celkem: 645 kJ
Jsem mucinky úpa spokojeňoučká… napapkám se a ještě coolově zhubnu! Ještě Vám sem musím dát obrázky nejvíc sexy holčiček…

yáá si myslím, zhe jsem jedinááá normálnííí <3

9. června 2012 v 12:45 | Vane[ss]Qa* |  Vannesčin deníczeQ♥
Jako prostěěěěěěěěě♥ Témíčko týdne je fakt hustý. Abych popsala sebe samotnou♥♥♥ Já si občas s AguSh připadám jediná normální na celím světě. My dvě jsme tak krásné, úžasné, máme superhadříky, hodně kluků nás miluje.... Teď vám vypíšu seznam lidishek, co nejsou normální a co jsou normální♥ ju? Jinak... začala jsem poslouchat 5angels.. fakt borkyyyyyyy. Sice jsou to chudiny a nemají moc peněz... asi jako Myslivcová! Od té doby, co vám, že je to socka a že mají jenom pár milijónů, tak se s ní fakt nebavím, fakt čubka, co chodí žrát do McDonaldu!! Začala jsem chodit s ♥♥Čučíííčkem mojííím♥♥.. sice je mu 10, ale milujeme se!!!!!♥

Tak a ted ten seznámek, kdo je nenormální!!
  • metalisti
  • sociálně slabí
  • holky, co se nelíčí
  • kluci, co nejsou šampoonci
  • lidi, co mě nemaj rádi
  • lidi, co nejsou jako já
Tak doufám, že jste všichni nOormálňoushcíí a dáte mi za prawduuu♥ Jinak, už nejsem Barbie, ale uplně obííííč holka... ale chci být scene, ale maminka mi teď nechce dát milion na hadříky, prej musíme koupit obojek pro moje pejsky♥♥ jako kdybychom měli jenom ten milion!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po dlouhoučké dobičce :* jsem zase tu :*

2. června 2012 v 14:57 | Vane[ss]Qa* |  Co je právě muck IN?
No, takže jakože. Po dlouhoučké dobišce jsem tu a musím vám zase sdělit něco nového z mého lhůžového živůtku, třeba to, jak jsem byla na Kubě a viděla ten otřesný živůtek tam, ale o tom se teď nechci bavit. Chci přidat jen další šlánešek na téma In&Out.. pak napíšu zvlášť ještě jeden shlánesheQ.. Jinak, teďka papám saláthek, ale ještě jsem to nenapsala na facebook.. No, moje kámošky a ctitelé to snad bez toho, že papám salátek vydržííí <33 Tak, teď se fakticky vrhnem na to, co je v poslední době IN a co OUT. Fakt bych vám chtěla coolově poradit a abyste se tím řídili, protože tyhle trendy jsem sepsala s jednou mou super kámoškou, co bydlí v Rusku!

IN - meme comixy, facebook nastavený ve španělštině, abyste mohli klikat na "Me gusta", americké komedie, zdražené zboží, jezdit do školy autobusem s kámoškama (i když je to nechutné a pro spodinu), chodit ven každý den, mít vyznamenání na vysvědčení♥♥♥♥♥♥♥♥♥

OUT!!! - chodit na myspace nebo twitter! už je to ohrané!! sledovat telenovely!!! nikdo přece nevěří, že ty fiflenky nenosí makeup!! jednodílné plavky na koupaliště rozhodně nebrat!!! je to tak staromódní!!! metal, rock, punk a takové sračky nemám ráda! Je to strašné, vždycky mě z toho bolí hlavička a mám pocit, že mi praskne mozeček!!!!