Prosinec 2011

VanEsSqA není mOcKi AkTiFnÍ :'((((((((((((((( </3

18. prosince 2011 v 18:31 | Vane[ss]Qa*// Duash |  Mimo téma blogu
AHoj. Dostávám se k jedné věci. Blog už oslavil i první narozeniny... no, skoro rok a půl..
Blok byl založen v srpnu 2010, vlastně v létě jsem s jednou dívčinou začal psát barbie blogy, tenhle mi nesmazali :D
Jojo, tehdy mi bylo 12 let (nojo, jsem velkej kluk, teď mi je 13 :D) a vymyslel jsem si Muck Cool Vanessku, takže bych chtěl říct, že Vanesska je zatím pryč a zdá se, že chvilku ještě potrvá. než se vrátí, protože do blogování vážně, vážně nebaví.
Ale musím říct, že mě vždycky bavilo číst komentáře, že to tu tolik lidí bavilo, že kvůli mě bylo v létě 2010 založeno dost barbie blogů a taky blogů na styl "anti blogerština".. taky po našich blozích se začalo dost používat slovo MUCK na netu i v reálu :D Teda, aspoň u mě. Jinak, byl bych tohle dal do témata týdne, jako vždy. Ale sorry, na toto žaludek nemám a přišlo by mi nechutný tohle cpát do témata týdne. Jindy mi to třeba nevadilo :D

Dodatek od Agush:
Doopravdy se mi říká Líza, nebo taky, jestli chcete - Demelza Alarming. Jo, vážně! Strašně jsem se bavila, když jsem si pročítala ty vaše komentáře, co nám měly promluvit do duše a tak. Jste vtipní, lidi. Málem jste se přetrhli, jak jste nás zavalovali poučkami jako senilní babky, a my jsme se jen smáli a snažili se rozlousknout ty písmenka mezi všechnou tou růžovou odporností.
V jednom jste ale měli pravdu - JE TO RECESE.
Jak prosté, milý Watsone.