Srpen 2011

HajzLpaPíreQ_________:*

20. srpna 2011 v 9:40 | AguShkA* |  Žhavoučké témíčka týdne♥

Thák tohle je moja koupelna
Je Plostě strašně moc cool a vidíte? Je tam i noutbuček. Abyste věděli, teď jsem na záchůtku, kadinkám a chci se podívat na bloček - a co vidím? Témíčko týdne je Toaleťáček. Plostě mega bomba coool!
Jako jen si dál vytírejte prdýlky šedými toaleťáčky, co jsou jaq kůra od stromečku... jhá mám růžowý s wolánky, takže ta pipka Demelza Alarming se mílila, gdyž říkala, že ho má jen Pariska :* Necháme si ho prawidelně doeážet z Amériky a použíwám ho yá i Paris s Hiltonem.
Mimochodem, Paris se brzi narodí šťěňátka! :-*
A práwě teď jedno ručkou píšu, a druhou si utírám prdýlku swím růžovým wolínkovím toaletpapírkem :-*
Plostě mociny cool.
Témíčka týdne je poslední dobou taky mociny cool! Skwělí témata <3333
Pááááááá waše
Agush prcinka

Ona je snad uplná pipinečka!

12. srpna 2011 v 11:12 | Vanesska Prcinka Čičínka Nejvíc kchůl holčička pod sluničkem, která je fakt mucózní barbeeneška.. jo a mám fotošop, heč |  Vannesčin deníczeQ♥
Jako Agáto jedna škaredá! Ty mi to tu víslovně ničíš! zrušila jsi anQetu a toto celé jsi poprasila a fatálně to tu musím změnit, ten desing! Ty jsi fakt zlá girl! A Aby jsi věděla, na tvou oslavičku nepříjdeme! Ani Boženka, Mařenka, zuzanQa, AlenQa a SabinQa, kterou pustili z psychiatrije nepříjdeme!!!!!!!!!!!!
___________________________________________________________________________________________________________________
Achůůj vi ostatní prcinky! Abych vám řekla pár novinek o mně a mém uskromněném živůtku a věcech okolo.
V září začnu chodit na novou školu, která patří mojí mamince. Od dubna je maminčina a dělala se na ní rekonstrukce a ta škola je supermoderní, jako v Americe [nemyslím v amerických filmech, ale vy, co jste nebyli nikdy v USA nevíte, že tam mají 10x lepší školy, než ve filmech♥] No prostě maminka bude majitelka školy, a její sestra má vysokou školu, tak bude paní ředitelka. A já budu předsedkyně žáků, předsedkyně Klubu VIP, který bdue taky ve škole a tam budou sami super lidi.No a všeci budou mít svou skříňku a můžou si zvolit její barvičku, to budou mít povolené od školy. Můžou si všichni zvolit jakoukoliv barvu, ale já budu mít skříňku největší a budu ji otevírat kartou. Jinak, třídy budou oddělené - kluci a holky budou zvlášť. A z každý třídy bude jeden zástupce, který bude určovat hierarchii třídy! třeba jako řada lavid u oken bude vždy pro ty "více OUT". Třídní učitelé budou pouze podepisovat listiny, jaký si zvolí sami žáci! Aby to bylo legální. Já budu mít svou třídu > teď jdu do osmičky, ale já tam na tý škole zůstanu i potom, protože fotříQ mi koupil ropný vrt, takže nebudu muset nikdy pracovat. to víte, bylo to celkem levný. Takže na škole bude pořád moje velitelství. Základní školní řád bude předepsaný, ale Klub VIP připíše zákony naší školy. No ale dost o školičce. Přejde debata na moje pejsky. Narodily se mi dvě štěňátka..! Muck, dvě holčičky se narodily. A já je dám obě potom Sabince♥

JUSTÍNEK A SELENQA SE ROZEŠLI_!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10. srpna 2011 v 14:23 | AguShkA* |  Žhavoučké témíčka týdne♥
THO JE MOJE ŠANCÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SBALÍM JUSTINA!
POJEDEME NA HAWAJ!!!
pRONAJMEME SI HOTÝÝÝÝÝLEK!!!!! NE JEN POKÓJ... ALE HOTÝÝÝÝÝLEK!!!!!!!!!!!!!!!!
mUCKY SE TĚŠÍM!
bRZY O MNĚ USLYŠÍTE NA SUPER.CZ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
MILUJU JUSTINA, KDO HO TAKY MILUJE AŤ NAPÍŠE DO KOMENTÍKU *LIKE* ♥♥♥♥♥
A wy ostatní - ZAPOMEŇTE NA NĚJ A WRAŤTE SE DO REALITKY... ON JE MŮJMŮJMŮJ!!!!!!

Pochválen buď Ježiš Kristus!

1. srpna 2011 v 19:44 | PhD. Boženka Pobožná |  Boženkine litánia
Amen!
Celým menom sa volám Božena Kraula Emanuela Kosmopolitána Pobožná. Za svoj krátky život som krúžila v dvoch rôznych kláštoroch - v Jaslovských Bohuniciach i v Pezinku. Získala som veľa rôznych titulov, napríklad PharmDr., RNDr., či ThLic., no aj napriek tomu mám len 102 rokov. Dekan Koloman Mrkvička tvrdí že som mladica, a už 40 rokov ma chce využiť na pohlavný styk a prenos spermií, alebo ako tomu hovoria mladí - na sex, avšak mamička hovorí že na to mám ešte čas.

Mama ma zplodila v parku, vraj to tak chcel Duch svätý. Som ochotná bojovať za tie najväčšia zlá ktoré trápia tento svet - dvojdielne plavky, vysoké opätky, hodiny sexuálnej výchovy, či Justin Bieber. Moja sekta skupina sa podrobila dvojmesačnému výcviku, a preto sme pripravený na okamžitý zásah v prípade, že sa uskutoční Česká premiéra Never Say Never. Rovnako každý rok poriadame Apple Pride, pretože 80% mladých dievčat ktoré lezú na strom s účelom oberania ovocia sú ľahká obeť pre všetkých úchylov, Pedofilov, Dendrofilov, či dokonca Autopederastiov!

Nasledujte naše posolstvo a neoľutujete.
Vaša PhD. Boženka Pobožná. (Prikladám fotku za mlada)