Červenec 2011

Šampoonci jsou OUT

24. července 2011 v 19:24 | Vanesska Prcinka Čičinka Cool Girl! |  Co je právě muck IN?
Jako normááálně jsem zjistila jednu věc, ale vod začátku!
Jeden prázdninovej den jsem si otevřela časáček, prostě pro uplně cool holčiny. A teďka tam bylo jako In&Out!
Tam bylo IN: Přispět na Japonsko a OUT: Šamponci... Normálně jsem si to začala spojovat a fakt hustý!
Normálně slovo JAPONCI se rýmuje se slovem ŠAMPONCI! Takže odteď jsou šamponci OUT a nenávidím je, protože si hrajou na Japonce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je mucózní záležitost a hned jsem musela říct mamce, že musíme ještě jednou poslat penízky na Japonsko, no poslaly jsme 10.000, doufám, že jim to mpomůže. A taky bych měla uspořádat nějakou akcičku a její výtězek půjde na JAPONSKO. A s Agush řešíme o prodeji tohoto blogu a výzěžek dáme na Japonsko + tam pošleme i nějaký pěkný deky, polštáře a naše oblečení! Tak myslím, že v tomhle nám nebudete nadávat!

Začátek filmOwé kariéry *>×♥♥Justina Biebera♥♥×<*

24. července 2011 v 12:20 | AguShkA* |  Žhavoučké témíčka týdne♥
Tak Kriminálku sice nesleduju, ale určitě začnu!!! ♥♥♥ Pro něj wše_!
Úplně novou práci si brzy vyzkouší kanadský zpěvák Justin Bieber (16). Producent seriálu Crime Scene Investigation, který u nás běží pod názvem Kriminálka Las Vegas, ho totiž oslovil, aby si zahrál v jeho jedenácté sérii.

Justin souhlasil a s producentem ihned podepsal smlouvu. Na čem přesně se domluvili, sice ani jeden z nich prozradit nechtěl, zpěvákův agent ale přeci jen pár detailů poodhalil.

"Jeho role bude Jason McCann - teenager, který dělá spoustu problémů a CSI si na něj dost drsně došlápne. Tak jeho příběh začne...," prozradil agent a naznačil tak, že se Justin pravděpodobně objeví ve více dílech.

A co na to říká zpěvák? "Jsem za tu nabídku vážně vděčný a moc se těším, až se objevím v televizi. Najal jsem si učitele herectví, nechci dělat před kamerou ostudu!"

Tady je jeho klipeček:
A tady pár obrázečků:

Tág se pO dlOuhý dObě Ozíwám__!!

10. července 2011 v 11:52 | AguShkA* |  AgUshčiN deníííčeQ :-*
Girly Quotes
Ahoj lásečqy,
tágže, přichystalá jsem pár změn.
Zaprví, přestanů psát velký O, protožhe podle Vanes to užh není cool, tagže je to total OUT. Ale titulky jako, to budou velký O, protožhe zaujmů wíc lidí... =D=D
Plomiňté, žhe jsem tak dlouho nepsala. Chtěla jsem wám poslat welký MUCK z Egyptá, ale tam ysou lidi upe OUT, a nemaj internet.. no konéc. Taq jsem to jako musela přežít bez toho. Tagže wám posílám welký MUCK teť! :***********************
Ale w tom Egyptě, tam ye to upe COOl hej. Wšechno takowý žlutí a žlutá je COOL (nejen růžhowá a tyrkysowá, jag si myslíte wy_!!)! Upé mě až začali bolet oči jaq to bilo krásný... Ale ty lidi, ty sou upe OUT jakho...!!!!!!! Maj na sobě takowý černý hadry šichni! Upe naflákala bych jim jak sou absolutně neIN..! Asík jim pošlu nějaký swoje starý wěci aby byli wíc cool! A taky by měli přestat nosit na hlawě ty čarný hadry jako! Nejde poznat, kdo je žena a kdo ne, a žena by přece být poznat měla! Ani se tam nemalujou jako! Pipky, fágt naflákat jim.
A jinak taký bych měla wzít Paris a Hiltona ke kadeřníkowi... už se jim třepí konečky a blednou melírky. To newipadá moc MUCK.
Mám nowž wzor_! Natálka S. užh je OUT a takhy nepíše na blog! Zabít ju!
Podíwejte sé, stojí to za to_!!

Práázdninky v plným proudu!!!

9. července 2011 v 23:07 | Vane[ss]Qa* |  Vannesčin deníczeQ♥

Úplně luxusní prázdninešky. S Aguš jsem každičký den venku, prostě fakt mega hustý. Chodíme každý den nakupovat, každý den jsme u Agušky v bazénku a nebo jdeme na koupaliště, ale tam nás to nebaví. Příští týden jedeme do Maďarska, můj tatíneQ tam má luxusní lázně, zase tam budu nejvíc kočička.. Ty lázně, tam jezdí jenom bohatý lidičky, takže nic pro vás, kdybyste odemě nebo Agunky chtěli autográmek!
Včera se mi stala celkem dobrá příhoda v restauraci..... :DDD To bylo fakt maso. Šly jsme s Agunkou do asijské restaurace a tam byl takový sexy chlapec a bylo mu asi 14.. uplně slinty, slinty. byl to syn majitelů té asijské.. no a plostě jsem si řekla o jeho číslo a možná to vypaddá, že spolu budeme chodit♥ uffíí.. asi se zblázním, sjem celkem mocně zamilovaná, uplně muffík to je, já ho spapinkám... 13.srpna mi bude taky 14, takže to bude fakt iňácký a budeme spolu. No a jestli spolu budeme chodit, tak pojede se mnou do toho Maďarska♥ Asi si koupím nějaký sexy plavky. Nebojte se, ten kluk je bohatej a nakupuje jenom ve značkových. A dělají dietní a výborný jídlo.

Tak, těším se, Tomík [má nějaký jméno z Vietnamu nebo vodkud, ale narodil se tu, tak se jmenuje TomíQ] No a fakt ho chci, je sexy, hodnej a je to kamarád a je mocně roztomiloouczQej, když se směje, tak se s ním chci pořád smáát <3

MucHoun <3 NoťáseQ

6. července 2011 v 0:01 | Vane[ss]Qa* |  Vannesčin deníczeQ♥
Mám muck nový noudbuk. Je růžovej, a má žlutou klávesniciJde i přeměnit na zrcadlo.. a SANDRSHQa je zpátky.. seeeexííííí

Muck klásnější verzička. Uplně se mocně rozplývám..

3. července 2011 v 20:23 | Vane[ss]Qa* |  Co je právě muck IN?
Mucoušně se omlouvám, že jsem dlouho nepsala, to víte, nákupy, těžká dřina, ale pro krásu se musí trpět, i když já ani trpět nemusím, já jsem klášná i bez líčidel a tak... plostě přináším muck kvalitní videjka.

Krásná verze!

No a tady je ostravská verzička krásné písničky, asi se začnu učit ostravský akcent. :P