Květen 2011

Pro zpříjemnení mého lofí bločku

26. května 2011 v 19:58 | Vane[ss]Qa* |  Co je právě muck IN?

Tak jako si to vychutnejte, buďte dokonalí a nedostaňte zácpu z toho, jak se mají v tom videu dokonale!
Dneska jsem dostala dvě jedničky! jednu t češtiny a druhou z dějepísku. :DD
Zítra bych měla zajít na nákupy bo můj šatník 8x12 m seje prázdnotou už jsem poslala svoje oblečení Domis Myslivcové, poslední dobou je prý hrozně na mizině, už mají jen 15 milionů, tak nevím, snad se z toho dostanou. A prej dostanu kočičku už se těším, budu jí říkat Barbie a plostě bude skvělá no. A taky jsem dostala kapesný 5 000 Kč na dva týdny, no, snad mi to vydrží, ale maminka hodlá koupit nákou hnusnou státní školu a udělat z ní supermoderní soukromou školu, přestoupím samozřejmě na ní. Jinak se mějte sexy a pomlouvejte důchodce!


Co je OUT?

25. května 2011 v 17:29 | Vane[ss]Qa* |  Co je právě muck IN?

Dneska napíšu uvahu, co je právě totálně fakticky OUT!.. Tak se podržte a věřinkám, že se mnou budete.. S O U H L A S I T..<33

 • roletové a srdíczkové brejličky :-!
 • mít sluhy
 • Selena Gomez
 • nevýrezné líčeníčko. :-! bych vraždila
 • být muslimkou.! a nosit ty prostěradla!
 • Brazilci. :-!
 • hamburger bez housky!
 • chodit jen OBČAS na nákupy
 • jezdit sockou
 • poslouchat My Chemical Romance
 • dovolená na Marsu
 • žrát kalorické bomby
 • být extrémně tlustá jako prase, hovado, voteklina a bagoun!
 • neumět matiku.. ten, kdo umí matematiku je IN.. škoda, že jsem out
 • mít ve škole hnusné přezůvky.. (nepočítám střevíčky)
Abych to shrnula... všechno, co jsem napsala je OUT. Jinak, dneska jsem šla na chodníku a v tramvaji byly dvě obézní bečky, co se cpaly hranolkama, prostě fuj! Normálně vraždit tyhle lidi, jsou totiž fatálně out! Normálně jsem si z toho musela dát OUT CIGARETU a poslechnout si OUT Lucku Vondráčkovou!

Pastelové barvy. <33

23. května 2011 v 18:23 | Vane[ss]Qa* |  Žhavoučké témíčka týdne♥
bo^ží animačka. <3

Budoucnost... tak ta bude cool. Scene, shampoo, barbie&feministky. Vzájemně se budeme tolerovat a bude to skvjelý.
Scene girls dostanou Austrálii, Shampooni budou vládnout Asii, Barbie Americe a Feministky Evropě. Afriku necháme přízemním lidem, protože je OUT, ale přesvědčíme lidi, aby byli s náma... pomožeme chudým, aby byli barbie, shampoo scene nebo feministky! Ne, že by třeba tu žili jen feministky. Všude bude žít každý, ale tak jak si to rozdělíme, tak tam budou platit pravidla, jaký si nastolíme. Já jsem Barbie-Scene, ale budu žít na americkým kontinentě, kde nastolíme zákony, který budou chtít Barbie. Chápete to? Můžeš být kdokoliv, ale musíš dodržovat zákony, jaký nařídíme. Plostě nastolíme cenzuru v oblékání, abychom k sobě taky někdy ladili. Ale to bude na kontinentě za louží. Teď nechám tady udělat rozhovórek se scene, shampOo a feministkami. Já jako Barbie jsem už všecičko řekla.. MucQ..

EVROPA
Feministky nastolí své zákony, kde budou zvýhodňovány ženy. Feministky budou získávat dotace z Afriky, kde poslaly muže a přízemní lidi a ti jim posílají peníze. Na veřejná místa mají přístup pouze a jen ženy. Muži mají pouze vyhrazené části, kde smějí chodit, rozhoduje se mezi Ukrajinou a Švédskem.
Julie.

AUSTRÁLIE
Piif, piif, bang. Austrálie bude rájem scene. Zábava, inteligence, blik, blik. Pohoda a klid, smích a žádná škola!
Lili^án~

AFRIKA
Pokud se podaří, že nějací lidé z jakékoliv části světa přestoupí na barbie, scene, shampoo a nebo feminismus, tak se nastěhují na příslušný kontinent. Do Afriky budou deportováni nezařazení a navíc nad Afrikou bude kontrola, bude rozdělena do sektorů, které budou kontrolovat barbie, feministky, shampoo a scene. Navíc vysídlenci budou pracovat a dotovat zbytek. Kdo bude chtít přestoupit na barbie, scene, feminismus nebo shampoo style, bdue mu vyhověno, ale musí přijít přijímacím pohovorem a bude bydlet ve vyhrazené přistěhovalecké čtvrti!

ASIE
Šamponci získají druhou největší část světa, hned po Barbie. Budou platit zákony o nedělním homosexuálním pelešení, česání a gelování vlasů, ještě není nic jisté, je totiž možné, že Šamponi nechají Japonsko Scene Girls a Indii Barbínkám.


Maturiita <3

22. května 2011 v 19:54 | Vane[ss]Qa* |  Žhavoučké témíčka týdne♥

Tagže, do dnešního mega žhavoučkýho témíčka napíšu jen pár slov, potože půjde Superstar a krom toho si na zítra do školičky musím udělat svačínku. Vždycky jsem o sluzích lhala, potřebujeme soukromíčko, ha ha ha... :D No plostě se vobejdeme i beze sluhů, jsme totiž vyjímečná rodinka, vy si asi život beze sluhů nepředstavíte, ale já jsem spokojená... takže teď k tématu: Maturita je to, že máš už vzdělání a můžeš jít na výšku! A jako konečně máš oprávnění buzerovat a liskat nevkusný lidi jako fakt super. To máš takový papírek a máš tam známečky a záleží, jestli odmaturuješ a nebo ne... "kiss"** A jako já odmaturuju, dám do toho vše a klidně bych i přestala být na nějaký čas barbie a scene, jenom abych dostala papírek, který by mi zaručil neomezený právo na liskání metalistů a nevkusných lidí, kteří by zasloužili pár facek za to, že jsou fakt trapní. Piště komentíky ! Kdo napíše první tři komentáře, tomu udělám reklamu u mě na blogu!

Pac a pusu vaše Vanesska-Kočička :)
[ou, scene♥..]

Jsem fakt nazlobená!...♥

20. května 2011 v 22:05 | Vane[ss]Qa* |  Vanessčiny starosti♥

Normálně jsem si všimnula jedné věcičky a hodlám proti ní bojovat a to vzhled pozadíčka stránečky blog.cz!! Já bych si to představovala v takovým štýlu, jaký bych si sama vymyslela... pastelové barvičky a svou vlastní grafiku, abych se nemusela zlobit! Já snad se z toho nikdy nedostanu na střední a už vůbec ne k maturitě!!! To je fakt hrozný, asi se mega rychle připojím do Autorského klubu, abych tu zavedla pořádek.. Vanesska-Kočička

22.16 - Moje babička si u Prady koupila upa out kabelku, co mám dělat? Jak jí to mám
rozmluvit? Protože k minisukýnce co jsem jí koupila se nehodí!!!

Tsfee!

9. května 2011 v 21:22 | Kočička♥ |  Vannesčin deníczeQ♥
Zlobím se. Ty Agátko, jak si to bez domluvy představuješ měnít náš krásný layout. To jsi pokakala. Dvě hodiny s tebou zítra nebudu kecat o cool hadrech o přestáwce!

MOyee fOtečqy... LxS x**

9. května 2011 v 18:36 | AgUshKa* |  AgUshčiN deníííčeQ :-*
Ysem LxSní, žhe? Yá wíííííím <3 Mnu.
KOpírOwat pOuze se zdrOjem xP
MucOuš x*
A thO ye můy bOy
Na něj nemááááásH :O*

IN&OUT

8. května 2011 v 10:25 | Vane[ss]Qa* |  Co je právě muck IN?
IN
►mít svOu dívčí partičku
►pomlouvat důchodce, out holky, debilní tlusťochy a morbidně obézní učitelky
►dodržovat denní režim: obdivovat se v zrcadle, telefonovat, pomlouvat s kámoškama, nakupovat
►liskat metalisty
►mít mě za káámoshku :-*

OUT
►chodit s klukem, který není shampoo nebo je z wesnice!
►roletové brýle! :-!
►mít sexík později než v 14-ti letech
►nečíst bravo
►lidišky, co žijí v boudách a nemají hadříky.
►mít pořád jednoho a toho samýho pejska!!!

Tahle holčina je out a asi neví, co letinká světem. Ale ta horní girl, ty ví, co letí. I když není barbie, musím uznat, že má vkus! Barbie, Scene a lolity, my budeme vládnout světu! Věrnými spojenkyněmi nám budou feministky.cz!

♥♥♥Má budoucí kariérka v Czechoslovak Models!

7. května 2011 v 8:39 | Vane[ss]Qa* |  Vannesčin deníczeQ♥
klikni na celý článeček a hafo si přečti, jak budu modelečkou v celým ČS!

Neprcinkujte na mě!

3. května 2011 v 22:37 | Kočička♥
yako proč mi nadáváte, co jsem udělala, něco špatnýho? se srovnánkujte, ne? já mám svůj styl a vám to může být někde, prcky moje. nejlepší na mým stylíku je, že nejsem tuctová ale jedna ze sta, kočky. vzpamatánkujte se, hej?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mám těžké obdobíčko. Stěhuju se do Prahy, jako...:'( ale to nevadí, už kajdím a kašlu na tyhle pitomky ve Varech, v Praze to bude lepšejší, už jsem se s nima rozloučinkala a nakecala jim, že s kamarádstvím je uplný konec a že si najdu jiný kámošky a budeme lepší. Plostě, jako když už nebydlinkám ve Varech, tak pipky nepotřebuju, ne snad?

Většina lidí mi už říká Kočičko.. ready! Yes.. prostě žádná Vanesska, holky, kluci, jsem Kočička!!!!

3. května 2011 v 18:17 | Vane[ss]Qa* |  Vannesčin deníczeQ♥
Každý mi ve škole říká Vanesska.. ale já jsem se už v prosinci rozhodla, že budu Kočička. Plostě už mi tak mocinky moc lidíříká, ale pořád jsem známá a v televizce vystupuju jako Vanesska, ale prostě jsem Kočička.. a ještě něco. Plostě mám lístečky do první řady v O2 Aréně a uvidím Haríška v Česko-Slovenské SUperstar, jako sexi!!!! A normálně dneska jsem si koupila hamburger a celyčký ho spapkala, to zase budou kalorije.. tfujiček , fujík...

Jak jsem byla týden na MoraWě!

1. května 2011 v 19:57 | Vane[ss]Qa* KOČIČKA♥ |  Vannesčin deníczeQ♥
Nolmálně tatínek se na mě nazlobinkal a řekl, že nepojedu za ním do Německa, ale pošle mě na Moravu, kde má moje maminqa babičku. Jako tam je to stlašný! Ušpinila jsem si rifle od Gucciho, když jsem musela uklízet takový páchnoucí.. něco, hnůj plostě! Fujky. A spinkala jsem v takovým smradlavým pokojíku, neměli ani Disney Channel, plostě babička je uplně nehyhijenický člověk. Tfuj, Morava je uplně na jiné planetě. Jako fakt hnusný bylo to, že mě ta babizna nenechala ani vyspat a musela jsem rychle letet do nějakýho fuj obchodu. Byly tam samé škaredé báby. Prostě nechutný. a to ani nemluvím o tom, že jsem musela prostě i trhat trávu pro králíky, jako nehty jsem si polámala uplně jsem si potrhala rifle. Jako babizna mi dala i nějaký úbor, hnusné tepláky, sponu do vlasů a tričko. Fuj a já tak musela chodit, abych si neušpinila hadříky! A jsou tam moc sexy klučíci. Byla tam zábavička a já jsem tam byla jako fakt cool, našla jsem si kámošky, takový normální holky, prostě nemjí statky. Jako a díky nim jsem zjistila, že jsem fakt dokonalá. Protože ony bydlely v takových domečcích, jako vedle sebe, jako nic moc. A uplně jsem zjistila, jak dobře se mám, když jako.. ony mají pokoj menší, než já záchod. prostě chudý lidi, ale já je mám ráda, ale uplně jsme se tam líbala se shampOonKem a fakt jako. Plostě celý týden jsem vypadala jako pipinka, konečně aspoň na zábavě mohla být normální. Jako fágt. a nikdy nezapomenu, jak jsem spadla do ribníka. tfuj, nevěděla jsem, že existuje špinavá voda, jako. Prostě Morava by se měla zrušit, protože je to tam fakt trapný. teď mě omluvte. :P teče mi K R E V