Listopad 2010

NA to zapomeň, milá dámo!!♥

14. listopadu 2010 v 21:34 | Vane[ss]Qa* |  Vannesčin deníczeQ♥
Achojky, musíík se mě dotkla věcička, že je tu nějaká BalunQa! Já yshem se jasně domluvinkala s AlenQou, že tu bude ona a ona si sem natahá nějaké vypatlané kravičky! Jsem vysoce nezpokojena!
Vracím se k blogíšku...

AdminQy tohoto blogu
VanessGa/♥/
SabinKa /je muck v blázinci/
KaczeNa!! :-! /kraviczka, nesnášim ji!/
NaTaLjA**/kurviczQa, která tu byla jako agentka!!!/
MoNiShQa /rozplakinkala se a má astma z toho, bojí se na blogíšku, že jí lidi ublížinkají/
Alenka/zradila mě sestrřenička moje... kurvička si sem chtěla natahat ještě nějakých pět rakouských hrůz!!!!!/
BarunQa/dala jsem jí BAN, kravičce nevyvinuté!!, ale nastupuje tu její sestřička♥♥♥/


Zároveň chci přivítánkovat novou adminQu MíšenQu!

AcHoyKi ľudia.. Som krásnučká, milučka holubička, ktorá tu teď bude adminovať. Som úžasné dievča. Bývám v Bratislave, som sestrička BarunQy, ale ona chcela tento blog ukradnúť, já som to nahlásila Vanesske a ona mi nabídla, abych tu mohla blogovať a prijala som.. tak teď pôjdem vykakat hofíneczQo♥ papííí x3

NááKupi v GoLdEeN AppLe CiNeMa ZlíN

9. listopadu 2010 v 18:13 | BarunGa~
Aloha návštění ľudia. Včera som nebola ve škole, ale išla som s mamou do Zlína nakupovať hadríky do Zlatého jabka a ďalej i v iných obchodech, ale vätšinu času som strávila práve ve Zlatém Jabku.
Prošla som H&M a rôzné iné obchody, som šťastná, že mám po týdnu nové hadriky, lebo ty, ktoré som si kúpila minulou neďelu sú už ošúpané a staré.
Tagže staré hadríky som dala nejakej bezdomovkyni, a nyní mám nové zo Zlína♥
Ve Zlíně sú podle mňa lepšia nákupi než u nás v Bratislave. Tak asi už budu jezdit na nákupi len do Zlína♥♥♥

AnketGa

7. listopadu 2010 v 21:17 | BarunGa~
Prosím vás ľudia, prečítajte si i minulý článok. Napísala som tam niečo o sobe.

Už je mi 14, jsem dospělá♥

1. listopadu 2010 v 20:32 | Alushenka*
Achojky děcká!
Tagžé dneska bych vám chtěla něco říct o mé dospělosti. Dneska jsem byla na gyndě, ten doktor je fakt prase. JSem růžová anarchistka, myslím si, že jsem fakt hustá, no já si to nemyslím, já to o sobě vím. V minulým životě jsem byla Marie Antoinetta, takže to ke mně sedí, jsem tak hustá, Marie Antoinetta byla hustá, utrácela i na dluh a toho si u ní cením. Chápu, že ji muselo nasrat, že když ji oběsili, tak její hadry šly doprdele. Ale chtěla být zásobená. A mít peníze a hadry je zdravý. A ten kdo má facebook je super. Ve čtrnácti žiju už jiný život, než ti malí dementi. Mám pejska, kabelky za šedesát táců, žeru dietní sračky, zdědila jsem zlatnictví, takže jsem prachatá→=→zdravá.
Ačkoliv jsem dospělá, vůbec teda nechápu, proč se mění čas, je to totálně ndomyšlený, podle mě to vymýšlel nějaký blbeček, kterýho nepřijmuli na gympl, jako mě, ale já jsem chytrá. Vynalezla jsem Barbie koupaliště a nechala ho vyrobit, jsem totiž dospělá. Jinak čauwíček, já se jdu dívat na Twilight, to je sladký film a není pro děti, tak čauky vy děcka!