Září 2010

Zůstánkovala jsem sama :(

15. září 2010 v 18:18 | Vane[ss]Qa* |  Vannesčin deníczeQ♥
Mucqi vám mucinqám říct, zhe yshem na blogiiishqu zustanqovala sama, samotinqá. Mucq Kaczenqa mi a Sabincze vmetla do očíček, zhe o takové klaviczqy yakho my nestojinká a zhe má celkem vysokoučký iq tak se nebude zahaánqovat slepiczqama yakho jshme my.. :( SabinQa z toho byla tk muck na dně, zhe se chtěla podřezánQowat, tak je na léczeníczQu. yá yshem zůstánkovala všude samotinká, musím se bavinkat s tou kraviczqou Annou! Sabince rodičkové zakázali se se mnou kamarádíczqovat, prý ji jen kazinkám a debilizuju. Muck.. a tý Kaczeně se pomstinkám. Už se kamarádinkám yen s Annou, je to sice piczQa a kraviczQa, ale musím mít někoho! Mucqi ji zcivilizuju a budu jí dávat kapesný, aby si mohla koupinQat štýlowý hadry a muck dpolňeczQy a líčeníczQo.
Já fakt nevinkám o mám dělinkat. Ale tu piczQu sem na blog přijímánQowat nebudu, takouvou pičku hloupou, která nevinká nic o okolním světě! Já toho o okoním světě muck vím hodně, plotozhe jezdinkám na charitní cestičky do Indie a AfriczQy a když vidinkám, jak muck ti lidišky toužinkají po hadříčkkách, boticzqách a liczeníšku, tak plosthe vím, yaký svět je! Tam je muck málo firem, co to líčení , boticzQy a všechno vyrábinkají a proto kvůli tomu bydlinkají jako blbbeškové. Naštětstí jsem tam prezidentak jedné vesnišqy a za dva roky tam je nárustek obyvatel dvojnuásobní, nežý jsem tzam přijela! Otevžela jsem tam muck obchůdky, muck všechno, jre to větší měeteško, ale lidé o thom ještě nevinkají. To městeško rozšiřuju muck po poušti a kupujinkám zavlažováníčko, všechno tam mají. CeliczQý projekteQ stál někholik miliardek, ale já jsem to vyždímala z Unicef a podobných chariteq, abych mohla koupinkat vesničku a udělat z ní velkoměsteczQo! Teď mucQ ROman Abramovič mi zacáluje stavbu mrakodrápku v centru městeška. A moje tetička mě tam zasupuje, stále se tam stehují lidišky a když se přistěhují, dostávají příspěvešek 10.000.
Ale lidé tam musí mucQ pracovánQovat! A v Neděli mají všichmi mucQ povoleno mít 30 věcí z obchodu zdarma!

Jméno městešQa nesmím říkánkovat, ale chci, aby se to pobřeží od Tanzanie oddělilo a územíšQo by patřinkalo mě.
Detičky v přestižní bezplatné školišce se učí anglicky, německy, francouzky a taky česky, aby věděli, jaké národnosti jsem a uměli se se mnou domluvinkat česky. Já sice uminkám jen česky, německy ( jsem z poloviny Němka!) a celkem dobře anglicky. Mimochodem, ve školičce se tam učí spisovnou češtinqu, ne takovou jako já píšánkuju, ale takovou jako my ve školišce. A kaczena ta picza mi řekla, že nejhorší je, že čeština zůstane češtinkou ať ji kurvím jakkoliv. Taky mám veliký nárust inteligence. Tak pp a mějte se! A´ž otevřu světu to městeško a oddělím ho od Tanzanie a nabídnu Česku, aby to byla jejich autonomní kolonie, bude městeško bránit EU, NATO a všichni! MucQ. A takové kolonie budeme my Češi zakládat! A mimochodem, písánQovala jshem, zhe v Neděli mají 30 věcí zdarma, ale v sobotku pracují zadarmo! Mucí přece něco jít na rozvoj městeška?
Tak pp <3

mOe PrcInQaa

7. září 2010 v 19:36 | SaBinQaa |  Vanessčiny starosti♥
aHoyinQy.. mucQi jsHem smUuTná, pŁoOtOzHe mI jeDnA pIpIneŠtAa žeKła, zHeEe yShEe€m pItOmOuCzQá, stEyNě yAkHo WaNeSsA, KacZinGe žeKła, že yI neChÁp€, yAq sEe můZhE baWinQaT s TaKhOwÝMaAa PiCzIngÁma yAkHo yShMe my :((
ŽeKŁa mI, zHe mAaM nA pRcInCzE KlItOoRisEq.. ( anIq NewInQám cHoO tHoO yeE€)
thAk yShEm sI celIczGý dEn HmAtAŁAaA pOo pRcZiNcZe, yEsThŁii thOo neYsHoOu pŘíUšNiczQy
MucQi jShEeM sMuTna :(

JE WÁM YASŇOUCZQÉ, ZHE TENTO CZLÁNECZEK PÍSÁNQUJU POPLVÉ, POPLVÉ YSHEM DNESKA PAPINKALA AŽ ODPOLEDNE A POPLVÉ MĚ ROZPLAKALA HOLŠIŠKA, THAK NENAHLAŠUYTHE MĚ PLSGY!!!

PoPrWé podle Vanessky, Sabinky a Kačenky

6. září 2010 v 20:52 | Vane[ss]Qa*, SaBinesHqAa a Ka[cz]enGa |  Žhavoučké témíčka týdne♥
Vanesska
PoOpłwÉ yShEm sIi přEeD týdnííczGem zawwedła taMpOoNeShEq, uŽ jEe mi 13 a nemuSsinQám nosInqAat ty tlaPné vLoOzhqY.
VsSeCQoo yE yeeDnOoU pOpŁwé.. mucQi a yáá ySheEm si PoOpłwéé zaWeeDŁa taMpOoneShEq.
Aa yEdNOou yShee€m pOuZhInQała KaPeSnIcZe€q<3 MucQi

Sabinka♥
YsEm hUsTaAa hOlCzIcZkA A NoRmAaAlNe pOuZhIiIwAaAm oB
MuCqI FaNdIiInKaAaM IwInCe pAzDeRkOwEeE, kTeRaAa yE MuCkI ChYtRaAa.
DnEsKa mE YeDeN KuNdIcZkAaAaAcKeY ChLaPeCzEk rZeKl, ZhE YsEm mUcKi cHyTrOuCzQaAa a zHe zNaAa pEt nEyWiIiC MuCk nEyChYtRzEyShIiIcH LiDiIi nAsHiIi zEmIcZkY. nApYaTe ySeM MuCk pOsLoUcHaAaNkOwAlA
RzIiInKaAaNkOwAl mI WoE, zHe nEyWiIiCe cHyTrAaA Ye nAtAlIa sAdNeSs, PaK YaAa wOe, PaK WaNeSsQa, PoThOm dIaNa kObZaNoWaAa a nAkOnEtS AgAaAtQa hAnYcHoWaAa.. tO YsHeM MuCkI DoBlAaA Ne? ByYyT TrZeTiIi nEyWiIiCe cHyTrZeYsHiIi. AlE MuCkI YsEm sI ZhEkLa, ZhE Se dOsTaNu aZh nA PrWnIiI MiIiStEcZkO WoE, pTz bUdU MiIiT WeLiKeEe wYyYhOdIcZkY WoE WoE, kDyZh bUdU PrWnIiI.
tAk pOpRwEeE YsEm sE MuCqI CiIiTiNkAlA Co nEyLeEePeEe tOo sHlO♥♥♥♥ MUCKii<3

Ka[cz]enGa♥
Poprvé, poprvé..? Napadá mě slovo pro poprvé. Holky tady řekly svůj názor, vše je jistě poprvé, ale myslím, že tématem týdne se myslí první sex. Já ho teda chci zažít až po svatbě. Všichni jistě víme, co poprvé znamená, jsou blbečci, co to dělají už někdy ve 12, ti normiš tak kolem 16, ale já po svatbe. Detaily sexu popisovat nehodlám. Poprvé prý holku bolí, ale taky nemusí. Každopádně je to pro každého nová zkušenost do života. Do třídy chodíme se samýma úchylama a tak musím Van a Sabiš chránit, ony podlehnou skoro každému, hlídám je teda :D
Poprvé podle mě by mělo být něžné, romantické, plné slasti a krásy. Nesmělo by chybět mazlení. A znáte to. Horší to mají holky, které jsou poprvé znásilněny. Jsou ale hloupí lidé, kteři po svém "poprvé" mohou mít dítě, to je potom težší situace a holky se mnohdy bojí.
Já vážně nevím, co bych měla napsat. Asi to, že poprvé je pro každého nová zkušenost do života.

O Kačce :]

5. září 2010 v 12:32 | Ka[cz]enGa♥ |  Vannesčin deníczeQ♥
Ahojdas. Znáte Vaness, Sabinku a teď jsem tady já Kačka. Jsem taky Barbie, chodím s nima do školy, jsme spolu na koleji etc. Je mi 13 let. Nyní bydlím na internátě s holkama, ale jsem z Liberce.
Musím se přiznat, že mívám samé jedničky, no jo samochvála smrdí. Mám ráda obchody, charitu, českou kuchyni, češtinu. Po domluvě s holkama zůstává hlavní majitelka blogu Vanesska, ale články přece píšeme samy. Rozvrhly jsme si co kdo bude dělat, ale to vás ai nezajímá :D
Nemám ráda kravky co si o mně myslí, že jsem úplně blbá, ani mě neznají, sladkosti, Egypt, tuhle zemi vážně nemám ráda.
Jak víte, moje nejlepší kamarádky jsou Vaness a Sabouš. Měli jsme ještě kamarádku Lucku, ale ta nám hodně ublížila, určitě jste ji nekteří znali, byla na blogu pinkies-loliths s Vanesskou.
Ale zpátky k sobě. Mám nízké sebevědomí, každé ráno se musím kritizovat a pak si stejně řeknu, že mi to sluší, ale stejně ne.

Nevím co bych napsala, můj život je celkem nudný :) Tak zatím čau

Jsem fakt na dně...

4. září 2010 v 14:11 | SaBinQaa |  Vannesčin deníczeQ♥
Ahojky. Trápinká mě jedna věcička. Fakt, ta holčičQa co k NááM měLa přijíT neNíí łuXxuSní yAkO my, AleEe oByč piČka, jMeNuyE se AnnA, má tŘi dNny pOo soBě stejNé oblečení, pŘiYeła v něm v noci a byla V nĚm celiczQý den a DneSqa zas a ješTě prý zíTra! a PrEy je z NěAqÝhoO UheRskéHoO HraDišTě! MucQi něYaká špinQa.. yá YsHeEMm Na dNě, máM inFalkT, oNaAaAaAa zaNedBáWá hyGieNqU! FuY, a to S ní MusíMe byDleEt.. a má BezPłaTnOoOu šKolu, PlOotOzHe je GénIuS.. yaKo yÁ yShEm taQi géNiUs a šKoLicZqU sI płatinkáM, neysheM zhádNá socíálQa přeci!

JinAq na blOgu uZh neNí jEeN WaneSsqa, ale yáá SaBinQa a jesHtě Ka[cz]enGa♥ naShe NeYlEpShíí kamíí, Má neYvysHí IQ z Náás..:* OnAa mÁ 172, yÁ 25 a WaneSsQa 55♥ MucQii mÁm AleE ty NeY kááMi poD SlunIcZqEe€m♥

Má velKá nááMaha była mucQ velká!!

3. září 2010 v 15:21 | Vane[ss]Qa*, SaBinesHqAa a Ka[cz]enGa |  Vannesčin deníczeQ♥
AhoYinQy prcinQy. Celé ty dnY jsEeM se mucq namáhala udělinkat okrájek na stráneczce v sešitQu. NakOonec musela přijet moYe mamineczQa aby mi ty okrájQy udělala. Přijela i maminQa KaczenQy a SabinQy, plotozzZhee j$me měly muck traUmíšQo a muck jsSme byly na dně! Teď se bojinkám, jestli nemám rýmeczQu, plotozHee to bych psYchYcQy neunesla! Já jsem taKhoOový chudášeT ;'( smrk.
Ale mucinQy mě rozveselinkala zpráviczQa, že k nám na kolej, kdEe je mucQ volno přijDe nějaKá seXy prcinka, mucQ se s holšišQaMmaa tešinQámEe, asI KacZzíínQa a SabiShenQa buDou se mnou na blogíšku! MucQ je to lákÁ mít se MnOou blOgisHeq. YaKozHee jiM musím dát lUxUsnÍ heSsŁo, které znÁm eNoOm yá♥ a za chvíLiczQu tho buDoOu znÁt i ty dvě nejvíce suProvouczQé osoBiczQy světa♥ lůZhoWéhOo

JinAq mucinQy mě pochválinkaŁa paní ucziTelQa czestinQy, že při koNverZaci využínvánKuju češTinQu, to zdRobělIiNowáNí, a ciTowOuczQé zabarvování. JinaQq, mucQ žíKááM, zHe ve škOliczce jShEeM takOwá jaKo wy♥ AsIi se začNu už chovaT noRrmiš, aŁee, stylíšeQ písMa mi zůstane. Muckám vás♥,

Yo, a sLucíNoOu ssE neBavím.. Hodně mi uBlízhiŁa!